MIMS MOSKVA

31. 8. 2017

MIMS MOSKVA 2017

Jako každoročně se Brisk Tábor a.s. zúčastnil mezinárodní výstavy Automechanika Moskva 2017 MIMS.  V letošním roce byla expozice zaměřena především na osazení vozů zahraničních značek na tuzemském trhu. I zde totiž má Brisk řadu nových výrobků a to nejen v oblasti svíček s Iridiem, ale i svíček pro plynové aplikace a nových zapalovacích svíček se seriovým jiskřištěm EVO.  Velká pozornost byla věnována rozšíření sortimentu především na Japonská auta.

Velmi důležitou součástí byla i jednání s potencionálními dodavateli pro výrobu na území RF, kde pro výrobní závod v Togliatti pro splnění podílu národní práce vybíráme dodavatele kovových dílců zapalovacích svíček. Stánek si prohlédl i velvyslanec ČR v RF pan Vladimír Remek a obchodní rada pan Martin Bašta. Několik firem mělo příležitost se setkat s presidentem firmy Brisk Tábor a.s. , panem Mojmírem Čapkou, který  rovněž  byl přítomen  na stánku.

Účast presidenta firmy byla příležitostí k předání ocenění   Autodíl roku 2017 za svíčku EVO jako zahraniční  inovativní  výrobek.

Účast a presentaci Brisku lze hodnotit pozitivně i reálný efekt bude hodnocen následně podle výsledků obchodních jednání.

brisk