BRISK a JD Gunnex KTM Racing team v MXGP

4. 2. 2019

BRISK Tábor a.s. rozšířil pro sezónu 2019 své racingové aktivity o další motocrosový tým a podepsal smlouvu se satelitním týmem Jiřího Jankovského, JD Gunnex KTM Racing team.  Tým pojede 20 závodů seriálu Mistrovství světa v kategoriích MXGP a MX2, zavítá např. do Argentiny, Číny, Indonesie, Hong Kongu a dalších zemí světa.

Český výrobce zapalovacích svíček BRISK přináší v rámci BRISK Racing řadu nových a jedinečných konstrukčních řešení, jako např.  speciální tvar jiskřiště, které podporuje dokonalejší prohoření směsi a tím napomáhá ke zvýšení výkonu a nárůstu kroutícího momentu. A to vše díky intenzivní spolupráci a výměně informací z testování přímo od jezdců a týmů. BRISK připravuje individuální řešení dle nastavení motorů a tím stále pomáhá k lepší výkonosti  závodních strojů.

Stejně tomu je i v případě spolupráce s týmem Jiřího Jankovského. Výsledkem společného testování v extrémních podmínkách na motorech KTM 250SXF a KTM 450SXF je skvělá zapalovací svíčka ?ZS BRISK FACTORY? se závitem M10 s dlouhou jiskrou a možností přeskoku jiskry po celém obvodu jiskřiště. Svíčky byly testovány na brzdách v Belgii a ve Francii u ?dvorních? ladičů těch nejlepších motokrosových týmů, kde při použití svíček ?BRISK FACTORY? bylo zlepšení průběhu motoru jasně prokazatelné.

Je skvělé, že zapalovací svíčky BRISK FACTORY pojedou s týmem ?JD KTM GUNNEX RACING TEAM ?pod taktovkou jezdců jako je 13 ti násobný mistr Španělska Jose Antonio Butron , Richard Šikyňa a Petr Polák celý světový šampionát MXGP a sérii Mistrovství Německa ADAC také s největším současným talentem Radkem Větrovským (kategorie EMX125)  Těšíme se na dlouhodobou týmovou spolupráci a pevně doufáme, že zapalovací svíčky BRISK FACTORY pomohou týmu získat přední pozice v seriálu MXGP a naše spolupráce se bude dále úspěšně prohlubovat.

 

Držíme palce celému týmu v celé sezóně 2019.

 

Sledovat team JD Gunnex KTM racing team můžete zde:

https://www.mxgp.com/calendar

https://www.facebook.com/JD191KTM/

https://www.instagram.com/jdgunnexktmracingteam/

http://m.bs-mx.cz/products/jd-gunnex-ktm-racing-team-bude-oficialne-podporovanym-tymem-od-ktm-factory-supported-team-austria/

Pozn: .MXGP je třída motocyklů, které mají obsah od 175 cm? do 250 cm? pro dvoutaktní motory a od 290 cm? do 450 cm? pro čtyřtaktní motory, třída MX2 má obsah od 100 cm? do 125 cm? pro dvoutaktní motory a od 175 cm? do 250 cm? pro čtyřtaktní motory. Doprovodné kategorie jsou MX125, kategorie žen a veteránů.

brisk