BRISK dodává pro sériovou výrobu KTM

11. 1. 2024

ktm novinky 3 - kopie

Spojení zapalovacích svíček BRISK a motocyklů značek KTM, GASGAS a Husqvarna svět zaznamenal už před 2 lety, a to prostřednictvím továrních týmů v kategoriích Motokros, Enduro a Hard enduro.

TISKOVÁ ZPRÁVA KTM: Red Bull KTM Factory Racing get a fiery spark by BRISK for 2022 – KTM PRESS CENTER

Brisk KTM post

Po titulech a dominování v předních místech tabulek ve FIM Motocross and Enduro World Championship s Red Bull KTM Factory Racing v předchozích sezónách se nyní zapalovací svíčky BRISK posouvají na další úroveň. BRISK Tábor a.s. se stal dodavatelem zapalovacích svíček pro sériovou výrobu některých modelů motocyklů značek KTM, GASGAS a Husqvarna. Nejmodernější generace modelů řady SX, MC a TC pro rok 2024 se zdvihovým objemem 50 a 65 cm3 tak budou již z výroby osazeny zapalovacími svíčkami BRISK, které jsou výsledkem společného vývoje a testování s KTM. Pro náhradní spotřebu pak nabízíme zapalovací svíčky BRISK AR10C-OE, AR12C-OE a AR10IR-OE (powerparts).

LETÁK – TABULKA OSAZENÍ

 

ASSSASADASGFSGD

 

Hana Kajnarová, obchodní ředitelka BRISK: „Před několika lety jsme měli vizi – spojit se s jednou z nejúspěšnějších značek v motocyklovém sportu, rakouskou firmou KTM. Navázali jsme na výborné výsledky zapalovacích svíček BRISK v racingu a získali důvěru KTM Motorsportu. Spolehlivost výrobku v extrémních podmínkách, profesionalita a technická odbornost společnosti BRISK nám zajistila uvolnění do sériové výroby a získání nového obchodního partnera. Partnera, se kterým spolupracujeme na vývoji, se kterým porosteme v dlouhodobém horizontu a kterému máme co nabídnout při získávání dalších světových titulů.“

 

546799_MY24 KTM 50 SX FACTORY EDITION_Details_Parts

TISKOVÁ ZPRÁVA KTM: KTM STEPS UP ITS MINI-CROSS OFFERING WITH THE 2024 KTM SX MINI RANGE – KTM PRESS CENTER

TISKOVÁ ZPRÁVA HUSQVARNA: Media Information Minicycles 2023 (husqvarna-motorcycles.com)

TISKOVÁ ZPRÁVA GASGAS: https://www.gasgas.com/en-int/models/motocross/2-stroke/mc-65-2024.html

brisk