BRISK: MotoGP™ 2025

7. 5. 2025

ktm logo brisk

Spolupráce mezi vývojovým centrem společnosti BRISK a továrními týmy motocyklů značky KTM odstartovala již před několika lety. Společně tak hledají optimální řešení pro další zlepšování a neustálé překonávání hranic pro dosažení optimálních výsledků na závodech mistrovství světa, tedy v těch nejextrémnějších podmínkách. Předchozí sezóny ukázaly, proč jsou zsapalovací svíčky BRISK tak cenným komponentem závodních motocyklů. Zapalovací svíčky z Tábora zajistily přesně to, co se od nich čekalo. Nejen díky bezproblémovému fungování během závodní sezóny splnily svíčky BRISK svoji úlohu na 100 %.

wtgagg

Po titulech mistrů světa a dominování v horních příčkách tabulek ve FIM Motocross and Enduro World Championship jsme zamířili ještě výš. A to na absolutní vrchol motocyklového sportu! Od roku 2024 osazujeme zapalovacími svíčkami BRISK závodní motocykly KTM v seriálu MotoGP™. Po skvělých výsledcích v loňské sezóně pokračuje naše spolupráce s továrním týmy i letos. Na Grand Prix se tak můžeme těšit na výkony závodníků Brada Bindera, Pedra Acosty, Enea Bastianiniho nebo třeba Mavericka Viñalese z týmů Redbull KTM Factory Racing a Redbull KTM Tec3.

673782_Maverick Vinales_Red Bull KTM_Tech3_MotoGP_RC16_Termas de Río Hondo _ARG_14-03-2025-4_2nd Rnd. MotoGP 2025 - Termas de Río Hondo _ARG_

Týmy vstupují do své deváté sezóny Grand Prix a jejich závazek k inovacím, výkonu a posouvání hranic možného je stále silnější než kdy dříve. Mistrovství v roce 2025 slibuje vzrušující cestu, na které KTM usiluje o nové milníky v předních světových motocyklových závodních sériích.

  • Brad Binder |33|Red Bull KTM Factory Racing – Jihoafrická republika
  • Pedro Acosta |31| – Red Bull KTM  Factory RacingŠpanělsko
  • Enea Bastianini |41|Red Bull KTM Tec3 – Itálie
  • Maverick Viñales |12|Red Bull KTM  Tec3 – Španělsko
brisk