GASGAS zahajuje rok 2022 se svíčkami BRISK

8. 2. 2022

Tisková zpráva GASGAS:

 

Společnost GASGAS Factory Racing, která na začátku nové závodní sezóny vytvořila partnerství s BRISK Tábor a.s., s potěšením oznamuje, že bude v roce 2022 používat výhradně zapalovací svíčky BRISK ve všech závodních motocyklech soutěžících ve světových šampionátech v motokrosu a enduru. Specialisté na výrobu českých prémiových zapalovacích svíček BRISK zajistí výhodu pro naše závodníky v honbě za dalším úspěchem této sezóny!

  • GASGAS Factory Racing spojuje síly s BRISK Tábor a.s.
  • Specialisté na zapalovací svíčky budou dodávat prémiové komponenty po celý rok 2022
  • Závodníci GASGAS dostanou lepší výkon a spolehlivost

Společnost BRISK, založená v roce 1935, si vybudovala reputaci výrobou vysoce kvalitních zapalovacích svíček, zásobováním mnoha předních výrobců v automobilovém průmyslu a také poskytováním řešení na míru šité pro závody. V posledních letech se BRISK zaměřil na vývoj specifické řady produktů pro motorsport, přičemž GASGAS Factory Racing je nyní připraven využívat nejnovější technologie zapalovacích svíček BRISK.

S BRISK Tábor a.s., který nabízí zapalovací svíčky pro dvoutaktní i čtyřtaktní motory, GASGAS Factory Racing plně využije jejich výjimečné produkty, které zajistí maximální úroveň výkonu a spolehlivosti po celý rok 2022.

Robert Jonas ? viceprezident Motorsports Offroad: ?Vzhledem k tomu, že se GASGAS v roce 2021 těší pozoruhodnému úspěchu, je nesmírně důležité se neustále zlepšovat, abychom splnili naše cíle. To je přesně důvod, proč vzniklo toto nové partnerství se společností BRISK. Jejich zapalovací svíčky nabízejí zlepšený výkon a také vynikající spolehlivost, což je v závodech velice důležité. BRISK je zapálený pro všechno, co dělá, a z jejich historie a nedávného zaměření na motoristický sport je zřejmé, že mají odborné znalosti na výrobu vysoce kvalitních komponentů. Tento nový vztah je vzrušujícím krokem pro obě značky a těším se na úspěšnou závodní sezónu 2022.?

Florian Ebner ? vedoucí technologie Offroad Motorsports: ?Partnerství s BRISK bylo pro nás opravdu snadným rozhodnutím. Jejich produkty jsme testovali více než jeden rok s vysoce pozitivními výsledky. Jejich špičkové technické znalosti a neuvěřitelný smysl pro detail dělá z BRISK Tábor a.s. perfektního partnera pro závodní aktivity GASGAS. A s jejich továrnou blízko našeho závodního střediska a jejich schopností nabízet na míru vytvořená řešení zapalovacích svíček, z nichž všechny jsou vyráběny v sídle společnosti, jsou ideální podmínky pro všechny zúčastněné.?

Hana Kajnarová ? obchodní ředitelka BRISK: ?Jsme opravdu hrdí a nadšení, že můžeme zahájit partnerství s GASGAS Factory Racing. Tým toho v roce 2021 tolik dosáhl. Jsme přesvědčeni, že v nové sezóně bude úspěch pokračovat s našimi zapalovacími svíčkami poskytujícími výkon a spolehlivost, které tým potřebuje, aby pokračoval ve výkonech na tak vysoké úrovni. Společně se těšíme na další světové tituly v roce 2022.?

 

Odkaz na tiskovou zprávu GASGAS v původním znění

 

? GASGAS Images

brisk