MIMS MOSKVA 2019

9. 9. 2019

Ve dnech 26.8. ? 29. 8. se konala v Moskvě mezinárodní výstava autodílů Automechanika Mims Moskva, kde je firma BRISK již mnoho let tradičním vystavovatelem.  Podíl na trhu Ruska a okolních států SNS je pro naši firmu velmi důležitý a díky závodu BRISK RUS v Togliatti tento význam stále sílí a to nejen na úrovni náhradní spotřeby, ale také prvovýrobních dodávek zapalovacích svíček a snímačů pro světové automobilky.

Na výstavě v Moskvě proběhla důležitá jednání se stávajícím i potenciálními zákazníky z Ruska, Běloruska, Kazachstánu, Azerbajdžánu, Uzbekistánu, Ukrajiny a dalších států. Kromě zapalovacích svíček pro auta lokální výroby  roste zájem o typy P+ Iridium, Premium EVO pro tzv. inomarky (automobily zahraniční výroby, zejména Toyota, Nissan, VW,  FORD, Kia, Hyundai).

 Majitel firmy BRISK Tábor a.s., Ing. Mojmír Čapka předal ocenění několika distributorům na ruském trhu za jejich dlouhodobou spolupráci, progres a vynikající výsledky. Setkal se s obchodním radou ČR v Moskvě, panem Ottmárem a  vedl jednání se zástupci několika automobilek v Rusku.

brisk