Red Bull KTM Factory Racing v roce 2022 vsadí na svíčky BRISK

10. 1. 2022

Tisková zpráva KTM:

 

Tovární týmy KTM vsadí v roce 2022 v seriálu mistrovství světa FIM Motocross a Enduro na výkon a spolehlivost zapalovacích svíček české firmy BRISK.

 

V Red Bull KTM Factory Racing byli schopni zlepšit vývoj svých závodních motokrosových a enduro motorů pro rok 2022 díky nové spolupráci se společností BRISK. Česká firma založená v roce 1935 se sídlem v Táboře disponuje obrovskými odbornými znalostmi o svém hlavním produktu a také letitými zkušenostmi z vrcholového motorsportu, zejména s offroadovými motocykly.

 

Spojení KTM a BRISK přinese závodním týmům další konkurenční výhodu na cestě za světovými tituly na mistrovství světa v motokrosu, mistrovství světa v enduru, na Motokrosu národů nebo na legendárním šestidenní (ISDE).

 

Síla BRISKu vychází z jejich zkušeností, použití nejlepších materiálů a schopnosti rychle přinést řešení šité na míru pro závodní účely. Tyto výhody se perfektně snoubí s cílem KTM optimalizovat výkon motoru tak, aby se využil jeho maximální potenciál v jednotlivých disciplínách. MXGP a MS Enduro poskytují ideální podmínky pro testování a prověření strojů v těch nejextrémnějších podmínkách.

 

Spolupráce KTM a firmy BRISK trvá již rok, během kterého součinnost přinesla pro R&D (výzkum-vývoj) závodního oddělení efektivní a pozitivní výsledky.

 

Robert Jonas, viceprezident KTM Motorsport pro Offroad: ?Oficiální partnerství s BRISKem je důležitou součástí našeho závodního programu pro nadcházející sezónu. Společnost má skvělé know-how a reagují na naše potřeby svými řešeními na míru. Dokáží rychle reagovat a převést své nápady do fyzické realizace. A co je důležité, mají dlouhou historii v závodění, takže znají naše požadavky na vrcholový sport. Výroba jejich zapalovacích svíček jen pár 100 km od sídla závodního oddělení je další výhodou, kterou nemůžeme ignorovat!

 

Hana Kajnarová, obchodní ředitelka BRISK: ?Naším snem a cílem bylo být partnerem jedné z nejúspěšnějších značek motocyklových sportů ? KTM a být na špici různých šampionátů. Jsme si jisti, že naše vzájemné partnerství bude velmi dobře fungovat, protože je postaveno na respektu a velké vášni pro tento slavný sport.?

 

 

Odkaz na tiskovou zprávu KTM v původním znění

 

? KTM Images

brisk